Uczestnictwo 10 marca 2020, Airport Hotel Okęcie

Gastro Meeting – All About Chefs

Do udziału w konferencji zapraszamy szefów kuchni, cukierni i kucharzy ale także właścicieli i menedżerów restauracji, cukierni, kawiarni, jak i dostawców produktów i usług dla branży HoReCa.

Uczestnictwo dla właścicieli, dyrektorów oraz menadżerów obiektów gastronomicznych biorących udział w spotkaniach Business Speed Dating jest bezpłatne – wystarczy wybrać bezpłatną rejestrację grupową

Sponsorzy

Patroni medialni

  •          

Oferta dla dostawców Wszystkim dostawcom, którzy chcą zaprezentować swoją ofertę potencjalnym klientom proponujemy liczne formy udziału w konferencji w atrakcyjnych pakietach

Karta Business 

Stoisko + Karta Business

Karta Basic 

Rozwiązanie dla osób zainteresowanych udziałem w merytorycznej części konferencji. Karta nie upoważnia do udziału w spotkaniach Business Speed Dating (tj. spotkaniach 1:1 z kupcami – właścicielami i menadżerami obiektów gastronomicznych).

Karta Business 

To rozwiązanie dla osób zainteresowanych zarówno udziałem w merytorycznej części konferencji, jak i spotkaniach Business Speed Dating (tj. spotkaniach 1:1 z kupcami – właścicielami i menadżerami obiektów gastronomicznych).

Stoisko + Karta 

Stoisko 2m2 + 1 Karta Basic  / Stoisko 4m2 + 1 Karta Basic 

Pakiet stoisko + karta Basic to forma uczestnictwa w konferencji dostępna dla dostawców towarów i usług, którzy chcą skorzystać z możliwości bezpośredniej prezentacji swojej oferty na stoisku wystawienniczym podczas konferencji oraz wziąć udział w merytorycznej części konferencji.

Sponsor 

Pakiet obejmuje:

stoisko 6m2 / 1 Karta Business / 2 Karty Basic / Pakiet Marketingowy 

 


 

Sponsor Główny 

Pakiet  obejmuje:

Stoisko 6m2  / 1 Karta Business / 3 Karty Basic /Prelekcja / Pakiet Marketingowy 

 


 

Sponsor Strategiczny 

Pakiet  obejmuje:

Stoisko 8m2 / 1 Karta Business / 3 Karty Basic / Prelekcja  / Pakiet Marketingowy

Cennik poszczególnych form uczestnictwa dostępny jest u organizatora – napisz do nas, by uzyskać szczegółowe informacje.